TwilightTR Fan sitesi

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

nereye yazacağımı bilmedim ama hep birlikte hikaye yazalımmm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
veele_medusa
Yenidoğan
Yenidoğan

MesajKonu: nereye yazacağımı bilmedim ama hep birlikte hikaye yazalımmm   Ptsi Mayıs 25, 2009 4:49 pm

arkadaslar herkes bir öncekelere eklesin ve hepimizin birşeyler kattığı bizim sitemezin diyebileceğimiz bir hikayemiz olsun.böyle bir bölüm var mı bilmiyorm siteyi çok gezemedim ama ben baslatayım.

gün ötelerin ardından doğarken geceden kaçanlar dualarını kabul eden yaratıcıya şükrediyor olmalıydılar.keske bezde onlardan olabilseydik.Yeni bir gününü ne getireceğini kimse bilemez ama yasamaktan korkanlar vardır.ne getireceğini bilmediğim bir güne içimi dolduran korkunun ürpertisiyle gözlerimi açtım.Bugün okulun ilk günüydü o lanet yerin ilk günüydü.eğeğr normal insanlar gibi düzenli bir hayatım olsaydı bugün benim için birçokşey ifade edebelerdi ama tasınalı bir ay bile olmayan bu şehirde evimin yolunu bile bilmezken şehir dısında perili bir köskü andıran öğrencilerinin yabani olduğu kimseyi arasını almayan bu sehrin sarmaşıklarla çevrili köşkten okulunda kasabanın yeni kızı olarak hayalet gibi dolasacaktım.böyle olacak biliyorum çünkü geldiğimizden beri mutlu mesut aptal ailem herkese slm veriyor ama karsılığı bos bakıslar.

hadi devam sizden

nereye yazacağımı bilmedim ama hep birlikte hikaye yazalımmm
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nereye yazacağımı bilemedim
» LOGOYU NEREYE KOYUCAM
» Bu Kodu Nereye Koycam [AciL]
» Bunu Nereye Koycam Arkadaşlar?
» Google'nin verdiği Doğrulatma kodunu nereye koyucam??